Konkurs po drodze

Wyruszasz na wycieczkę, wrzucasz jej opis na fejsa albo insta i wygrywasz naprawdę wypasiony rower elektryczny. 
Trochę już wiemy, ale bardzo chcemy dowiedzieć jeszcze więcej o tym, co ciekawego jest w miejscach, do których przyjeżdżamy z festiwalem Miedzianka po Drodze. Dlatego potrzebujemy Waszej pomocy. Razem z ecyklopedią oraz Kopalnią Złota w Złotym Stoku zapraszamy Was do wzięcia udziału w wielkim festiwalowym konkursie krajoznawczym.
Główną nagrodą w konkursie jest rower elektryczny marki TENWAYS CGO600 – sponsorem nagrody jest ecyklopedia – concept store z rowerami elektrycznymi w Warszawie –  wartość nagrody 7 693 zł
II nagroda to weekend w Kopalni Złota w Złotym Stoku  (w terminie ustalonym z właścicielem obiektu) – sponsorem nagrody jest Kopalnia Złota w Złotym Stoku
III nagroda – pakiet 10 książek wydawnictwa Dowody na Istnienie

Zasady są proste.

1. Zaplanuj i wyrusz na JEDNODNIOWĄ wycieczkę (pieszą ub rowerową), która ZACZYNA SIĘ i / lub KOŃCZY SIĘ w jednej z festiwalowych miejscowości (Gliwice, Racibórz, Nysa, Opole, Złoty Stok, Pleszew, Gmina Tarnowo Podgórne). O tym jak długa jest taka jednodniowa wycieczka decydujesz Ty i zdrowy rozsądek.
2.  Opowiedz gdzieś w internecie o tej wycieczce tak, żeby inni też chcieli wyruszyć Twoim śladem – możesz to zrobić jak chcesz – opisać i dodać zdjęcia na swoim blogu, zmontować krótki film i wrzucić do serwisu streamingowego, zrobić prosty reportaż audio. Ale możesz zrobić po prostu fajnego posta na Facebooku czy Instagramie z dużą ilością zdjęć.
3. Cokolwiek zrobisz – koniecznie opublikuj efekt swojej pracy w swoich mediach społecznościowych (FB lub IG) dodając hasztag #konkurspodrodze oraz oznaczając profile Miedzianki po Drodze ( https://www.facebook.com/MiedziankaFest lub https://www.instagram.com/miedziankafest/   ) oraz ecyklopedii ( https://www.facebook.com/ecyklopedia lub https://www.instagram.com/ecyklopedia/ ). Taką relację musisz opublikować do 20 września. Posty dodane po tym terminie nie będą brały udziału w konkursie.
4. przyjedź 1.09 do Złotego Stoku na festiwal Miedzianka po Drodze i w naszej mobilnej księgarni wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy. Jeśli nie masz 18 lat musisz mieć pozwolenie opiekuna lub rodzica na udział w konkursie. Po wypełnieniu formularza otrzymasz unikalny numer. TYLKO TEN NUMER UPRAWNIA CIĘ DO ODEBRANIA JEDNEJ Z NAGRÓD
Organizatorem konkursu jest Fundacja Instytut Reportażu w Warszawie (Gałczyńskiego 7, 00-362 Warszawa). Sponsorami w konkursie jest ecyklopedia i Kopalnia Złota w Złotym Stoku.
Prace konkursowe oceni jury w składzie: Filip Springer (Miedzianka po Drodze), Bogusław Sobczak (ecyklopedia), Małgorzta Szumska (Kopalnia Złota w Złotym Stoku), Robb Maciąg (Etnowarsztaty)
Wyniki konkursu zostaną opublikowane na social mediach festiwalu Miedzianka po Drodze (FB i IG) oraz na stronie internetowej www.miedziankapodrodze.pl do końca września
Najbardziej szukamy wycieczek z jakimś fajnym i nieoczywistym wątkiem czy motywem przewodnim, który pozwoli spojrzeć na odwiedzane przez nas i przez Was miejsca w zupełnie nowy sposób!
Powodzenia!