30 Czerwca 2024 ― ,
godz. 10:00

Wrzenie Nowego Świata – spotkanie z Mariuszem Szczygłem

Niedziela, 30.06.2024
10:00
Wrzenie Świata, ul. Gałczyńskiego 7, Warszawa
Wstęp wolny

Przed nami kolejna odsłona audycji Wrzenie Nowego Świata.
Zapalony akwarysta, którego kotka Afonia podziela jego fascynację rybami.
W wywiadzie z Damianem Maliszewskim powiedział:
„Wiesz, dlaczego kocham akwarium i koty? Bo oddalają mnie od śmierci. Kiedy widzę rybkę lub kota, dziecinnieję. A jak się jest dzieckiem, to ma się daleko do śmierci”.
Niemal codziennie komunikuje się ze światem za pośrednictwem Instagrama i Facebooka. A zapytany kiedyś przez Weronikę Wawrzkowicz, po co przychodzimy na świat, odpowiedział: po zachwyt! Czy podtrzymuje tę opinię? Sprawdzimy
30 czerwca naszym gościem będzie Mariusz Szczygieł – zdobywca m.in. Nike 25-lecia, szef Fundacji Instytut Reportażu, która prowadzi księgarnię Wrzenie Świata. To w niej od ponad roku spotykamy się, żeby rozmawiać. Takie są fakty, które potrafią zatańczyć.
O ludziach, kotach i rybach. A także o tym, że wszystko płynie, porozmawiamy już w niedzielę o godz. 10:00. Do zobaczenia!
Na program zaprasza Weronika Wawrzkowicz.
Audycja będzie transmitowana na falach Radia Nowy Świat (nowyswiat.online) i w naszej aplikacji mobilnej w godz. 10:00-11:00. Podcast będzie dostępny dla Patronów, Patronek i Osób Patronujących Radiu Nowy Świat po zalogowaniu na www lub w aplikacji.
Współpraca:
Radio Nowy Świat
Gdzie:
Wrzenie Świata

Godzina:
10:00
Dołącz do:
Wrzenie Nowego Świata - spotkanie z Mariuszem Szczygłem
Przejdź do wydarzenia