Faktyczny Dom Kultury

Instytut Reportażu zaprasza do współorganizacji wieczorów autorskich, spotkań, konferencji, szkoleń, warsztatów, wernisaży i innych eventów w samym centrum Warszawy – w Faktycznym Domu Kultury, ul. Gałczyńskiego 12, Warszawa (Śródmieście, na tyłach Nowego Światu) – naprzeciwko prowadzonej przez nasz Instytut księgarni Wrzenie Świata.

FDK jest to profesjonalna sala spotkań uruchomiona we wrześniu 2013 roku. Dysponujemy nagłośnieniem, monitorem, projektorem. Mamy ok. 80 miejsc siedzących. Salę zdobi wystawa portretów polskich reporterek autorstwa Magdaleny Wdowicz-Wierzbowskiej.

Pomożemy też Państwu takie spotkania urozmaicić – możemy przygotować katering, zaproponować prowadzącego spotkanie.

Jedną z naszych propozycji jest prezentacja czechofila i reportera Mariusza Szczygła pt: „Kultura Czeska – Laska Nebeska”. Autor przedstawia zbiór czeskich
fotografii, plakatów, okładek, które zaskoczą polskiego odbiorcę, są bowiem opowieścią o zupełnie odmiennej kulturze. Moderator stawia na dowcip i na interakcję
z publicznością

Działalność FDK jest finansowana z działalności gospodarczej Fundacji Instytut Reportażu oraz dzięki wsparciu miasta st. Warszawy W ramach naszego projektu Wrzenie.Doc.

 

Organizacja spotkań:

Agnieszka Hryniewicka: agnieszka.hryniewicka@instytutr.pl

PR: Monika Żebrowska: monika.zebrowska@instytutr.pl

Facebook Faktyczny Dom Kultury

YouTube Faktyczny Dom Kultury

IG