17 Marca 2024 ― ,
godz. 10:00

Wrzenie Nowego Świata – spotkanie z Martyną Wojciechowską

📌 Niedziela, 17.03.2024
📌 10:00
📌 Wrzenie Świata, ul. Gałczyńskiego 7, Warszawa
📌 Wstęp wolny
Przed nami kolejna odsłona audycji Wrzenie Nowego Świata.
Swój czas i energię angażuje w projekty, które otwierają oczy i serca. Zbiera historie z całego świata, które pokazują, że odwaga, wolność, nadzieja mają konkretne twarze.
Martyna Wojciechowska – dziennikarka, podróżniczka, założycielka Fundacji UNAWEZA będzie gościnią najbliższej audycji „Wrzenie Nowego Świata”. Zainicjowany przez nią projekt „Młode Głowy” potrzebuje nas wszystkich do współdziałania.
– Nazywam Martynę poszukiwaczką nadziei – mówi Weronika Wawrzkowicz, autorka audycji. – Potrafi słuchać i łączyć ludzi. Jej wrażliwość nie ogranicza się do słów, jest połączona z konkretnym działaniem. Pokazuje, jak wiele może zmienić, mając na horyzoncie ważny cel i oparcie w drugim człowieku. W niedzielę 17 marca porozmawiamy m.in. o zaufaniu, sile miłości, pomaganiu i proszeniu o pomoc. Nasze spotkanie odbędzie się w księgarni „Wrzenie świata”, dlatego właścicielkę imponującej domowej biblioteki zapytam też o czytanie ludzi i książek. Do zobaczenia i do usłyszenia!
📌 Audycja będzie transmitowana na falach Radia Nowy Świat (nowyswiat.online) i w naszej aplikacji mobilnej w godz. 10:00-11:00. Podcast będzie dostępny dla Patronów, Patronek i Osób Patronujących Radiu Nowy Świat po zalogowaniu na www lub w aplikacji.
Współpraca:
Radio Nowy Świat
Gdzie:
Wrzenie Świata

Godzina:
10:00
Dołącz do:
Wrzenie Nowego Świata - spotkanie z Martyną Wojciechowską
Przejdź do wydarzenia