30 Marca 2022 ― Środa,
godz. 19:00

Jak ograć tyranów? Spotkanie z Łukaszem Walewskim

Wirtualny Faktyczny Dom Kultury zaprasza na rozmowę on line na FB Instytutu Reportażu i YT Faktycznego Domu Kultury z Łukaszem Walewskim z okazji premiery jego książki '”Jak ograć tyranów? Negocjuj skutecznie”.
Jak walczyć o swoje, nie doprowadzając do katastrofy
W jaki sposób myślą tyrani? Czy wszyscy są tacy sami? Jak zdobyć nad nimi przewagę, a potem rozbroić i pokonać? Czy lepiej ostro naciskać oponenta, a może dać mu psychiczny komfort i poczucie, że panuje nad sytuacją? I wreszcie – czy istnieje sprawdzona strategia, dzięki której zawsze postawimy na swoim?
Łukasz Walewski, niezrównany poszukiwacz historycznych ciekawostek i gaf polityków, zabiera nas w fascynującą i niebezpieczną podróż po meandrach ludzkiej psychiki, zdradzając tajemnice największych negocjacji w historii.
Komu i po co Donald Trump prawił fałszywe komplementy? Na kogo i za co śmiertelnie obraził się Saddam Husajn? Czym Sylvio Berlusconi zasłużył sobie na opinię amanta i wizjonera?
Większość z nas zapewne nigdy nie usiądzie do stołu z despotą rządzącym Wenezuelą czy Koreą Północną, ale z wieloma zachowaniami opisanymi przez Walewskiego spotka się w życiu codziennym. Bo tyrani to nie tylko Stalin, Husajn i Mussolini. Może być nim szef, który od lat nie zgadza się na zasłużoną podwyżkę, albo… starsza siostra, zajmująca łazienkę przez cały ranek.
Współorganizacja: wydawnictwo Mando
Projekt wpiera Miasto Stołeczne Warszawa

Współpraca:
Mando
Gdzie:
ONLINE

Godzina:
19:00
Dołącz do:
Jak ograć tyranów? Spotkanie z Łukaszem Walewskim
Przejdź do wydarzenia