23 Listopada 2023 ― Czwartek,
godz. 19:00

Orient. Wieczór autorski z Maciejem Siembiedą

Zapraszamy do Faktycznego Domu Kultury na wieczór autorski z Maciejem Siembiedą z okazji premiery jego książki „Orient”
Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge
Jakub Kania, były pracownik IPNu dostał nową pracę a co za tym idzie nowe wyzwania i misję. Tym razem obowiązki rzucą go aż do dalekiego Szanghaju i oczywiście wplączą w niezłą kabałę, bo co jak co, ale Jakub Kania równie dobrze wychodzi z kłopotów jak w nie wpada. Tym razem na tapecie mamy chińskie triady, polskich zbieraczy złomu i służby specjalne, które nie do końca ufają Jakubowi… Dodatkowo daleko, daleko od Polski pewien mężczyzna opracowuje plan który ma mu przynieść gigantyczne zyski i zmienić układ sił w Europie. Czy to w ogóle ma szansę dobrze się skończyć?
To co jest najważniejsze to nie to co znajduje się na okładce, ale to co jest w środku. Po raz kolejny autor udowodnił, że nie ma sobie równych, cóż to jest za historia!!
Maciej Siembieda nie bierze jeńców, napisał książkę pełną rozmachu, emocji, zwrotów akcji i tak pobudzającą ciekawość, że jestem prawie pewna, że podczas lektury z uszu wydobywała mi się para. Chińska mafia, polski wywiad, przekręty i to co kocham najbardziej: zagadka.
Nie wiem czy wiecie, ale Maciej Siembieda jest moim autorem numer jeden na świecie. Wielbię wszystkie jego książki, za każdym razem dostając gęsiej skórki podczas lektury, połączenie faktów z fikcją w przypadku Jego książek jest mistrzostwem świata, na olimpiadzie w tej dyscyplinie zostawiłby konkurencję daleko, daleko w tyle.
Parafrazując słowa jednej z bohaterek książki- Najlepszym sposobem na poznanie książek Macieja Siembiedy jest poznanie książek Macieja Siembiedy. Jeśli jeszcze ich nie znacie koniecznie nadróbcie zaległości!
Współorganizacja: Agora
Projekt współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa
Współpraca:
Wydawnictwo Agora
Gdzie:
Faktyczny Dom Kultury

Godzina:
19:00
Dołącz do:
Maciej Siembieda: Orient
Przejdź do wydarzenia