22 Marca 2022 ― Wtorek,
godz. 19:00

Polscy miliarderzy. Spotkanie z Moniką Sobień-Górską

Faktyczny Dom Kultury zaprasza na Gałczyńskiego 12 na spotkanie z okazji premiery książki „Polscy miliarderzy. Ich żony, dzieci, pieniądze”.
To książka o stylu życia najbogatszych ludzi w Polsce, tych ze szczytu listy „Forbsa”. O tym, jak wygląda ich dzień powszedni i świąteczny. Jak jedzą, jak mieszkają, jak pracują, jak się ubierają, jak się bawią, kochają, jak się przyjaźnią, jak zdradzają, wydają pieniądze, odreagowują stres, jaką mają fantazję, do czego są zdolni, jak wychowują dzieci. Dlaczego są skąpi, mimo że pieniędzy mają w bród? Po co korzystają z porad coachów a nawet wróżek? Jak wyglądają w środku ich rezydencje i biura? Jak traktują pracowników? Jak to jest być żoną miliardera?
Autorka rozmawia ze znajomymi, współpracownikami miliarderów, ludźmi zarządzającymi ich PR-em osobistym oraz wizerunkiem ich firm, z architektami wnętrz. A przede wszystkim z ich żonami. Czy naprawdę żyją w domach ze złotymi klamkami, o poranku piją szampana za kilkanaście tysięcy złotych, a posiadanie nieograniczonych pieniędzy sprawia, że o nich nie myślą. Jak wielkie bogactwo wpływa na psychikę i jaka jest w końcu odpowiedź na wyświechtane pytanie „czy pieniądze dają szczęście?”.
Współorganizacja: Wydawnictwo Czerwone i Czarne.
Projekt wspiera Miasto Stołeczne Warszawa

Współpraca:
Czerwone i Czarne
Gdzie:
Faktyczny Dom Kultury

Godzina:
19:00
Dołącz do:
Polscy miliarderzy. Spotkanie z Moniką Sobień-Górską
Przejdź do wydarzenia