03 Listopada 2021 ― Środa,
godz. 19:00

Sztuka obsługi życia. De Barbaro, Dudek i Żak.

Zapraszamy na rozmowę ON LINE z Dominiką Dudek, Piotrem Żakiem i Bogdanem De Barbaro, autorami książki „Sztuka obsługi życia. O fobiach, nadziejach i całym tym chaosie”.
Dlaczego sens znika z naszego życia i jak go odnaleźć
Mierzymy się z wielkimi zagadnieniami współczesności, ale czy poświęcamy wystarczająco dużo uwagi problemom, z którymi musimy się borykać na co dzień?
Prof. Dominika Dudek i prof. Bogdan de Barbaro w rozmowie z Piotrem Żakiem koncentrują się na tym, co głęboko dotyka nas wszystkich. Dyskutują o źródłach problemów w rodzinie, intymności w czasach internetowego ekshibicjonizmu, o życiu w nieustannym stresie – oraz o innych zagrożeniach, ale także nadziejach. Ona, otwarta na przemiany nowoczesności, patrzy na życie z bardziej praktycznego punktu widzenia, z kolei on odwołuje się do tradycji i zastanawia nad sensem galopujących zmian.
Czy w coraz bardziej płynnych czasach zagrożone są stałe wartości? Czy uzasadniony jest strach przed przyszłością? Jak wygląda portret Polaka początku trzeciej dekady XXI wieku? Czemu rozmawianie z psem lub kotem jest takie ważne? I dlaczego oboje psychiatrów nie patrzy na wszystko w ten sam sposób?
Oto intrygujące spojrzenie na całe życie z wszystkimi jego fenomenami i próba zrozumienia współczesnego człowieka – może nawet Ciebie.
Projekt współfinansuje Miasto Stoleczne Warszawa.
Współorganizacja: Mando

Współpraca:
Mando
Gdzie:
OnLine

Godzina:
19:00
Dołącz do:
Sztuka obsługi życia. De Barbaro, Dudek i Żak.
Przejdź do wydarzenia