21 Lutego 2022 ― Poniedziałek,
godz. 19:00

Warszawa.doc: Bohdan Mazurek i jego Warszawa.

Faktyczny Dom Kultury zaprasza na Gałczyńskiego 12 na spotkanie autorskie z Bolesławem Błaszczykiem wokół książki „Alla Mazurka! Biografia Bohdana Mazurka”.
Rozmowę poprowadzi Paweł Łęczuk
Bolesław Błaszczyk (1/4 Grupy MoCarta) opowie o swojej nowej książce poświęconej legendarnemu kompozytorowi związanemu z dawnym Studiem Eksperymentalnym Polskiego Radia, mieszczącym się w Warszawie przy ulicy Malczewskiego.
Błaszczyk, niczym rasowy przewodnik oprowadzi Państwa po warszawskich ścieżkach Mazurka, opowie o miejscach w których bywał, pracował i przyjmował osobistości muzyczne z całego świata. Nie zabraknie też zabawnych anegdot o znanych warszawskich twórcach, a także wspomnień o „najpiękniejszym chłopcu na Saskiej Kępie”. Bolesław Błaszczyk, jak nikt inny, potrafi wprowadzać w świat bohaterów swoich książek i ich dźwięków.
Projekt wspiera Miasto Stołeczne Warszawa
Książka „Alla Mazurka. Biografia Bohdana Mazurka” ukazała się dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyczny ślad”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.
Wydawca: Forever Young Books
Bezpłatny e-book do pobrania pod adresem: https://tyleslow.pl/…/alla-mazurka-biografia-bohdana…/
Więcej o książce: https://www.facebook.com/AllaMazurka

Współpraca:
Forever Young Books
Gdzie:
Faktyczny Dom Kultury

Godzina:
19:00
Dołącz do:
Warszawa.doc: Bohdan Mazurek i jego Warszawa.
Przejdź do wydarzenia