07 Marca 2022 ― Poniedziałek,
godz. 19:00

Każdy dzień jest cudem. Spotkanie z Kamilą Drecką i Joanną Kurowską

Zapraszamy do Faktycznego Domu Kultury przy Gałczyńskiego 12 na spotkanie poświęcone książce „Każdy dzień jest cudem”.
W rozmowie udział wezmą Joanna Kurowska i Kamila Drecka.

Nasza Kasieńka to taka śmieszna jest, ta nasza perełka, żywe srebro, ona nas tak zawsze potrafi rozbawić, zawsze ukoi nasze bóle.
Przebojowa i utalentowana, ale też wrażliwa i prostolinijna Kaszubka, pieszczotliwie nazywana przez rodzinę Kasieńką (naprawdę ma na imię Katarzyna!), świetnie odnalazła się w filmowym i teatralnym świecie.
Silny instynkt przetrwania i zachłanność na życie uczyniły z Joanny Kurowskiej jedną z najciekawszych absolwentek łódzkiej filmówki, cenioną aktorkę, twórczynię ról, które kochają miliony widzów.
Nieliczni znają prawdziwą Joannę – kobietę skrywająca się pod błazeńską maską, kobietę, której życie nie szczędziło traum i która zawsze podnosi się i idzie naprzód jak taran. Czy kiedykolwiek się zatrzymuje? Czy ma odwagę zajrzeć w głąb siebie?
W szczerej rozmowie z Kamilą Drecką aktorka opowiada o tym, jak bez żadnego wsparcia wydarła od życia tak wiele. O wieloletniej terapii, trudnych relacjach z ludźmi, osobistych tragediach, a w końcu o radości i zachwycie nad cudem każdego dnia.
Projekt wspiera Miasto Stołeczne Warszawa
Współorganizacja: Wydawnictwo Otwarte

Współpraca:
Otwarte
Gdzie:
Faktyczny Dom Kultury

Godzina:
19:00
Dołącz do:
Każdy dzień jest cudem. Spotkanie z Kamilą Drecką i Joanną Kurowską
Przejdź do wydarzenia