26 Kwietnia 2023 ― Środa,
godz. 19:00

WYCHOWANIE PRZY EKRANIE | Spotkanie autorskie z Magdaleną Bigaj

Wydawnictwo W.A.B. serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Magdaleną Bigaj, autorką książki „Wychowanie przy ekranie. Jak przygotować dziecko do życia w sieci?”. Rozmowę poprowadzi Justyna Suchecka-Jadczak, dziennikarka edukacyjna.
⏰26 kwietnia, godz. 19:00
📍Faktyczny Dom Kultury, ul. Gałczyńskiego 12, Warszawa
„Wychowanie przy ekranie” to konkretny i praktyczny przewodnik dla współczesnych rodziców! Książka, która uczy, jak sprawić, by relacja dziecka z cyfrowym światem była zdrowa i bezpieczna.
Ile czasu dziecko może spędzać przed ekranem? Kiedy dać mu pierwszy smartfon? Czy pozwalać na granie w gry? Jak nauczyć je radzić sobie z hejtem? I jak Internet wpłynie na jego rozwój?
Kiedy coraz więcej głosów gani dorosłych za to, że nie potrafią wprowadzać dzieci w świat cyfrowy, Magdalena Bigaj w swojej książce mówi: to normalne, że popełniamy błędy. Ważne, aby wyciągać z nich wnioski.
„Wychowanie przy ekranie” nie tylko dostarcza niezbędnej wiedzy na temat higieny cyfrowej, lecz także dodaje rodzicom otuchy. Autorka nie moralizuje, za to dzieli się z czytelniczkami i czytelnikami solidną dawką wiedzy niezbędnej każdemu współczesnemu rodzicowi oraz praktycznymi radami popartymi swoim unikatowym doświadczeniem, w którym łączy role edukatorki, badaczki, pracowniczki świata nowych technologii oraz matki.
📘Książka już w przedsprzedaży 👉 bit.ly/wychowanie-przy-ekranie
Będzie dostępna także podczas spotkania autorskiego. Zapraszamy po autografy 😊
Współpraca:
W.A.B.
Gdzie:
Faktyczny Dom Kultury

Godzina:
19:00
Dołącz do:
WYCHOWANIE PRZY EKRANIE | Spotkanie autorskie z Magdaleną Bigaj
Przejdź do wydarzenia